.

.

U19 Říčany-Tatra 71:12 (28:12)

Utkání ukázalo naše rezervy v celém rozsahu.

Věřím, že nám tato lekce, obzvláště v druhém poločase otevře oči a přehodnotíme náš přístup k tréninkům a zápasům.

.

.

.

Kategorie U16

RC Tatra Smíchov A – RC Praga 39.7 (29:7). Utkání, kde se nám dařilo jen v první polovině zápasu, bylo ukázkou mnoha nevynucených chyb a špatných rozhodnutí z naší strany, zejména v druhém poločase. Je škoda, že se nám  nedaří udržet stejnou kvalitu hry po celou dobu. V utkání tradičně dominoval kapitán týmu Pavel Kruse, který šel příkladem v přístupu i předvedeném výkonu. https://www.youtube.com/watch?v=96ojZJdXRJU

RC Tatra Smíchov B – RA Olymp  – vyrovnané utkání, kde v první polovině výrazně dominoval soupeř, který měl několik velmi kvalitních hráčů. Neměli jsme kompletní druhý tým a tak jsme zbytek hráčů použili z A týmu. Hráči, kteří vystřídali do druhého poločasu výrazně navýšili kvalitu týmu a tak zápas dopadl vyrovnaně.

Kategorie U14

Dnešní den jsme na domácím hřišti přivítaly soupeře z Olomouce. Hned na začátku jsme se s trenéry domluvili a herní čas rozdělili na třetiny 3 x 17 min. Soupeř měl 17. hráčů Tatra plnou soupisku. První třetinu jsme na přání soupeře hráli pouze ve třinácti. Výsledek 7:0 na pětky. Z mého pohledu tato hra nedávala smysl. Příjem výkopu, proběhnutí soupeřem, položení pětky. A tak stále dokola. Jelikož naším cílem není výsledek samotný, ale posouvání ragbyových dovedností všech hráčů půjčili jsme 5. nejlepších hráčů soupeři a mohli jsme hrát 15 x 15 na každé straně. Naše střídačka ukázala své kvality a odehráli jsme vyrovnanou třetinu s prvky hezkého ragby a povedených akcí. Na poslední třetinu jsem našich 5. tatečných vrátil do sestavy a půjčil soupeři střídačku zase 5. hráčů. Ve třetí třetině jsme měli lehčí převahu, ale hrálo se

pohledné ragby na obou stranách. Konečné výsledky nejsou důležité odnášíme si cenné zkušenosti. Víme čemu se věnovat při tréninku a kde máme stále rezervy. Děkuji všem za jejich příkladný a profesionální přístup. Dále jsem na dnešní volný den z pohledu Béčka domluvil přátelské utkání s Říčany B. Soupisku 11 hráčů Tatra B jsme doplnili náhradníky z Áčka a ještě jsme půjčili jednoho hráče Říčanům. Nakonec jsme se domluvili opět na třetinách a zahrál si i Olomouc. První třetina Tatra B vs. Říčany B. Druhá třetina Říčany B vs. Olomouc A. A třetí třetina opět Tatra B vs. Říčany B.
Závěrem bych rád doplnil rčení: „Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se.“ Na: „Není důležité vyhrát, ale zahrát si.“
A to si myslím že se dnes povedlo. Děkuji všem. Za realizační tým Číva.

Kategorie U12

U12 v Přelouči. Skoro již tradičně jsme nedělní turnaj spojili s víkendovým mini soustředěním. Díky Ondrovi Surgovi , který to před 4 roky nastartoval ?

.

.

.

Kategorie U10

Měli turnaj v Babicich, bohužel nás trošku zdecimovali nemoci a karanténa. Děti ale hráli bojovně a moc si to užili.